logo
 

Het bestuur

 

Hieronder vindt u een overzicht van ons bestuur.

 

Daan Wiegel – Voorzitter  

daan@samen-een.nl

 

Geert van den Hoogen – Secretaris 

info@samen-een.nl 

 

Jaap Wagenvoord - bestuurslid stuurgroep (ondersteuning)

jaap@samen-een.nl

 

Riekie Garrits – bestuurslid (commissie wonen met zorg en minimabeleid)

info@samen-een.nl

 

Berry Riscica - bestuurslid (commissie wonen met  zorg en minimabeleid)

berry@samen-een.nl

 

Erik Fiks (financiële ondersteuning) 

 

Frans van Zeeventer –  bestuurslid (commissie duurzaamheid)

frans@samen-een.nl

 

Heleen de Boer - bestuurslid (commissie duurzaamheid)

heleen@samen-een.nl 

 

Wim Borg - adviseur duurzaamheid

wim@samen-een.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stichting Huurdersbelangen Samen Eén
Kruisenkstraat 41
6971 BB  Brummen
Telefoon (0575) 474 927
E-mail: info@samen-een.nl


 

Beemte Broekland | Beekbergen | Eerbeek | Hall | Hoenderloo | Hoog Soeren | Klarenbeek | Laag Soeren

Lieren | Loenen | Oosterhuizen | Uddel | Wenum Wiesel | Brummen | Leuvenheim | Empe | Oeken

facebook twitter  
© Copyright 2015, Stichting Huurdersbelangen Samen Eén. | Webdesign door MELEXON Technologies.